Kontakta oss

Följ oss på Facebook. Du kan också maila till oss på info@ffinnovatum.se.

Företagarföreringen Innovatums styrelse består av följande personer:

 

Ordförande:

Ann Uggla Flodin

Coompanion

Tel: 0705 – 929 095

ann.uggla.flodin@coompanion.se

Kassör:

Ledamot:

Michaela Digneus

ProTalent AB

Tel: 0735-359 591

michaela@protalent.se

Ledamot:

Jeanette Soprani

Arena Älvhögsborg

Tel: 0520 – 470 372

jeanette.soprani@alvhogsborg.s

Ledamot:

 

Ledamot: 

Per Olofsson

NOVA Mat och Möten

Tel: 0722 – 07 77 05

per@novamatochmoten.se

Ledamot: 

Monica Sjökvist

Remember Me

Tel: 0709 – 58 26 17

monica@rememberme.se

Adjungerad ledamot:

Jonas Stjernqvist

Trollhättans Tomt AB

Tel: 0520-47 45 54

jonas.stjernqvist@trollhattan.se